Teslimat Koşulları
Siparişimi oluşturduktan sonraki süreç nasıl işliyor ?
Siparişiniz sistemimize ulaştıktan sonra, sipariş verirken kullandığınız mail adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra, üründe herhangi bir problem olmadığı takdirde 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır. 

Siparişlerin çıkışı hangi kargo firması ile yapılıyor ?
Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir. 

Siparişlerin kargo ücreti ne kadar?
Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 10 TL’dir. Ayrıca 150 TL ve üzeri tutarda olan alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 

Sipariş takibini nasıl yapabilirim ?
Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. 
Üye olmadan alışveriş yapan müşterilemiz için ise anasayfada bulunan sipariş takip butonundan siparişlerinizin durumunu sipariş numaranızı girerek takip edebilirsiniz.

Kargo firmasının teslimat anında bana ulaşamazsa ne yapmam gerekiyor ?
Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimat adresinde teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler tarafımıza geri dönecektir. Bu durumda bizimle iletişime geçebilirseniz tekrar çıkışını yapabiliriz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.